359614-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Mieroszowskiej 9 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 118/4 obręb Glinik 44”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Mieroszowskiej 9 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 118/4 obręb Glinik 44”
Beschreibung1. Przedmiotem Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Mieroszowskiej 9 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 18/4 obręb Glinik 44”- zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: a) Projekt architektoniczno-budowlany- projekt zamienny z 03.01.2024r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, b) Projekt zagospodarowania działki- projekt zamienny z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, c) Projekt techniczny -architektura z 03.01.2024 r.- Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, d) Projekt wykonawczy -architektura z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, e) Projekt przyłącze wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z 29.09.2022r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, f) Projekt techniczny- branża konstrukcje z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, g) Projekt wykonawczy- branża konstrukcje z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, h) Projekt techniczny -branża sanitarna z 03.03.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, i) Projekt wykonawczy -branża sanitarna z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, j) Projekt techniczny -branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, k) Projekt wykonawcy -branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, l) STWiOR -Branża budowlana m) STWiOR -Branża sanitarna-wewnętrzne instalacje z dnia 29.09.2022 r. n) STWiOR -Branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z dnia 29.09.2022 r. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje częściowego składania ofert z następujących względów: - zakres zamówienia zapewnia udział w postępowaniu MŚP, - zapewnienie rękojmi za wady na cały przedmiot zamówienia przez jednego Wykonawcę, - z uwagi na kompleksowy charakter zamówienia oraz zapewnienie prawidłowej organizacji placu budowy zamówienie jest niepodzielne. Pozostałe zapisy zgodnie z treścią SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0005
Beschreibung1. Przedmiotem Przebudowa i termomodernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. Mieroszowskiej 9 w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 18/4 obręb Glinik 44”- zgodnie z poniższą dokumentacją, która stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: a) Projekt architektoniczno-budowlany- projekt zamienny z 03.01.2024r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, b) Projekt zagospodarowania działki- projekt zamienny z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, c) Projekt techniczny -architektura z 03.01.2024 r.- Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, d) Projekt wykonawczy -architektura z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, e) Projekt przyłącze wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej z 29.09.2022r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, f) Projekt techniczny- branża konstrukcje z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, g) Projekt wykonawczy- branża konstrukcje z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, h) Projekt techniczny -branża sanitarna z 03.03.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, i) Projekt wykonawczy -branża sanitarna z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, j) Projekt techniczny -branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, k) Projekt wykonawcy -branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z 03.01.2024 r. - Przebudowa i termomodernizacja budynku zlokalizowanego przy ul. Mieroszowskiej 9 z zagospodarowaniem dz. nr 18/4 obr. 44 Glinik w Wałbrzychu, l) STWiOR -Branża budowlana m) STWiOR -Branża sanitarna-wewnętrzne instalacje z dnia 29.09.2022 r. n) STWiOR -Branża elektryczna- instalacje wewnętrzne z dnia 29.09.2022 r. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający nie przewiduje częściowego składania ofert z następujących względów: - zakres zamówienia zapewnia udział w postępowaniu MŚP, - zapewnienie rękojmi za wady na cały przedmiot zamówienia przez jednego Wykonawcę, - z uwagi na kompleksowy charakter zamówienia oraz zapewnienie prawidłowej organizacji placu budowy zamówienie jest niepodzielne.
Interne KennungT/8/30/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten