2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek, wraz ze świadczeniem usługi serwisowo - eksploatacyjnej zapewniającej utrzymanie dzierżawionych urządzeń w stanie pełnej funkcjonalności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest; 1) dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, skanerów, drukarek etykiet i drukarek okładek wraz z wyposażeniem opcjonalnym (podajniki, kasety) dostarczonych przez Wykonawcę 2) świadczenie usługi serwisowo-eksploatacyjnej zapewniającej utrzymanie dzierżawionych urządzeń w stanie pełnej funkcjonalności wspartej usługą zdalnego monitoringu urządzeń, zgodnie z wymaganiami i warunkami zawartymi w SWZ 3) usługa serwisowo-eksploatacyjna wsparta usługą zdalnego monitoringu urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i drukarek do okładek o ile jest to możliwe dla aktualnie eksploatowanych urządzeń zamawiającego.
Interne Kennung: OG.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes