See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU - Albeda Inhuur Adviseur Verduurzaming
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Adviseurs. De opdracht is voor Albeda en ziet op het inzetten van een Adviseur Verduurzaming t.b.v. het Albeda College.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000