35967-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bolesław w 2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bolesław w 2025r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nieruchomości mieszane), objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych, położonych na terenie Gminy Bolesław, w 2025r., w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, poziomu składowania oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, oraz z przepisami wykonawczymi, wydanymi w oparciu o ww. ustawę, obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, obowiązującymi przepisami prawa lokalnego, tj. uchwał Rady Gminy Bolesław w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Bolesław oraz w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung631261-2024
Interne KennungGRE.271.1.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych, pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (nieruchomości mieszane), objętych gminnym systemem odbioru odpadów komunalnych, położonych na terenie Gminy Bolesław, w 2025r., w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, poziomu składowania oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, oraz z przepisami wykonawczymi, wydanymi w oparciu o ww. ustawę, obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego, obowiązującymi przepisami prawa lokalnego, tj. uchwał Rady Gminy Bolesław w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Bolesław oraz w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.