2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Wagenpark
Beschreibung: Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De aanbestedende dienst heeft momenteel één raamovereenkomst voor het onderhoud van haar wagenpark. Deze raamovereenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2025. zie bestek
Interne Kennung: 2025-212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie bestek Zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging