See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby podmiotów leczniczych województwa podkarpackiego na lata 2027/2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 4 do SWZ. Wykaz punktów poboru energii wraz z szacowanym zapotrzebowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zawierają załącznik nr 4 do SWZ. Wykaz punktów poboru energii wraz z szacowanym zapotrzebowaniem oraz załącznik nr 3 do SWZ. Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 2/ZP/SZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej na warunkach zawartej umowy o 30 % zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający umożliwia skorzystanie z prawa opcji od dodania nowych punktów poboru energii elektrycznej w obrębie grup taryfowych, które zostały ujęte w SWZ lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do PPE wskazanych w załączniku nr 4 do SWZ. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 5. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.