2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Údlice
Beschreibung: Zakázka je rozdělena na 2 části: Část 1: KoPÚ Údlice Zhotovení a dodání návrhu komplexních pozemkových úprav v k. ú. Údlice, včetně provedení nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu, kdy přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu 3 charakteristiky kvality dle § 7 odst. 3 a bodu 13 přílohy vyhlášky č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů a vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí. Výměra dotčeného území 546 ha Část 2: KoPÚ Přečaply Zhotovení a dodání návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Přečaply, včetně provedení nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu, kdy přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu 3 charakteristoky kvality dle § 7 odst. 3 a bodu 13 přílohy vyhlášky č. 357/2013 Sb., o katastru nemovirtostí, ve znění pozdějších předpisů a vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí. Výměra dotčeného území 377 ha.
Interne Kennung: SP3749/2023-508207
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Část 1: KoPÚ Údlice Zhotovení a dodání návrhu komplexních pozemkových úprav v k. ú. Údlice, včetně provedení nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu, kdy přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu 3 charakteristiky kvality dle § 7 odst. 3 a bodu 13 přílohy vyhlášky č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů a vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí. Výměra dotčeného území 546 ha