See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa WYROBÓW MEDYCZNYCH. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilość podano w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej w dalszej części SWZ) i będących integralną częścią SWZ. 3. Każdy zaoferowany wyrób powinien: a) być fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, posiadać cechy określone w Załączniku nr 2 do SWZ, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w wyrobach na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) wprowadzony do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim – wyrób posiada nazwę handlową zgodną z nazwą zawartą w deklaracji zgodności ze znakiem CE, d) w terminie składania oferty, być już zgłoszony (zgłoszenie lub powiadomienie) do rejestracji w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Z uwagi na szacunkowe określenie ilości przedmiotu zamówienia, może ulec ona zmniejszeniu, w zależności od potrzeb diagnostycznych pacjentów Zamawiającego, maksymalnie o 10%, zgodnie z zapisami § 1 wzoru umowy. 6. Wykonawca na wszystkie zaoferowane wyroby musi posiadać dokumenty prawnie wymagane, na podstawie których zaoferowany wyrób może być wprowadzony do obrotu, na rynek i do stosowania w placówkach ochrony zdrowia w Polsce. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 8. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia – Apteka szpitalna. Wykonawca wnosi zamówione szczepionki do wskazanych miejsc w siedzibie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 642878-2024
Interne Kennung: DZ.282.08.2024.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: 21 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 "Pojemnik plastikowy na mocz sterylny poj. nie mniejszej niż 100-150ml ) ze szczelnie zakręcaną pokrywką, średnica podstawy kubka nie mniejsza niż. 4 cm " sztuka 12000 2 "Pojemnik plastikowy, sterylny o poj. ok. 20 -30ml. ze szczelnie zakręcaną pokrywką, z łopatką w środku na próbkę kału. " sztuka 1000 3 Pojemnik plastikowy o poj. 1,0L.jednorazowego użytku na zużyty sprzęt medyczny (np. wenflony, strzykawki, igły, opatrunki) koloru czerwonego. Wieka pojemników zatrzaskowe, zamknięcie pojemnika uniemożliwiające jego ponowne otwarcie. W wieku pojemnika profilowany otwór. sztuka 4200 4 Pojemnik plastikowy o poj. 10L.jednorazowego użytku na zużyty sprzęt medyczny (np. wenflony, strzykawki, igły, opatrunki) koloru czerwonego. Wieka pojemników zatrzaskowe, zamknięcie pojemnika uniemożliwiające jego ponowne otwarcie. W wieku pojemnika profilowany otwór. sztuka 3000 5 Pojemnik 60l czerwony na odpady medyczne z pokrywą sztuka 50 6 Pojemnik 5l czerwony na odpady medyczne z pokrywą sztuka 2000 7 Pojemnik 30l czerwony na odpady medyczne z pokrywą sztuka 1100 8 Pojemnik 0,2l czerwony na odpady medyczne sztuka 1000 9 Pojemnik 2L-2,5L jednorazowego użytku z zakrętką do dobowej zbiórki moczu dla kobiet lub mężczyzn -do wyboru zamawiającego sztuka 3000 10 Pojemnik plastikowy o poj. 2L.jednorazowego użytku na zużyty sprzęt medyczny (np. wenflony, strzykawki, igły, opatrunki), koloru czerwonego, o wysokości nie mniejszej niż 20cm.i nie wyższej niż 25cm. Wieko pojemnika zatrzaskowe, zamknięcie pojemnika uniemożliwiające jego ponowne otwarcie. W wieku pojemnika profilowany otwór. sztuka 10000
Interne Kennung: PAKIET 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 1 i 2 ilości wyrobów są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 90% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 10% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 90% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 10% Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia zwiększonego zapotrzebowania na wyroby medyczne celem zapewnienia pacjentom właściwego diagnozowania i leczenia w związku z rzeczywistymi potrzebami diagnostycznymi pacjentów Zamawiającego lub ze względu na zwiększony ruch pacjentów w jednostkach klinicznych. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0022
Titel: 22 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Jednorazowa sterylna prowadnica metalowa pokryta plastikową powłoką z możliwością ukształtowania dla rurek intubacyjnych powyżej 7,0 sztuka 100 2 "Prowadnica do trudnych intubacji, elastyczna, wzmocniona na całej długości skalowana- podziałka centymetrowa zagięty koniec ułatwiający wprowadzanie materiał o właściwościach poślizgowych, dostępne rozmiary 5,0mm o długości 600mm i 800 mm do wyboru przez zamawiającego . " sztuka 300 3 Łącznik uniwersalny do wentylacji pacjentów z przetoką tracheostomijną - z martwą przestrzenią sztuka 600 4 "Rurka intubacyjna z PVC, bez mankietu, skalowana jednostronnie co 1 cm, z ciągłą linią znacznika RTG, bez otworu Murphy do intubacji przez usta i nos, z czarnym minimum 2 cm znacznikiem głębokości intubacji na zakończeniu rurki Rozmiary: 2,0-5,0 co pół. Rozmiar do wyboru zamawiającego. " sztuka 400 5 Rurki intubacyjne sterylne, z mankietem niskociśnieniowym, wysokoobjetościowym, typ Murphy, wykonane z tworzywa, zapewniającego dużą elastyczność rurek, dopasowujące się do dróg oddechowych, mankiet niskociśnieniowy o cienkich, delikatnych ściankach zapewniający szczelność i minimalizujący powstawanie odleżyn, silikonowane, o zwiększonym poślizgu i gładkich ściankach dla ułatwienia intubacji i odsysania, linia rtg na całej długości rurki, balonik kontrolny wyraźnie wskazujący stan napełnienia mankietu, czytelne oznaczenia rurek,podwójny znacznik głębokości w potaci dwóch ringów ,podziałka centymetrowa, znakowany balonik kontrolny z zaworkiem zwrotnym,nie zawierające lateksu, rozmiary rurki, na bieżąco do wyboru Zamawiającego. sztuka 400 6 Rurki tracheostomijne z podwójnym mankietem (wykonane z termoplastycznego tworzywa sztucznego, początkowo sztywnego dzięki czemu rurka jest łatwa do wprowadzenia, później pod wpływem temperatury dopasowujące się do anatomii pacjenta, silikonowane – półprzezroczyste, o zwiększonym poślizgu z kolorową linią na całej długości i w całości widoczne w promieniach RTG, dodatkowo 2 mankiety niskociśnieniowe, wysokoobjętościowe o specjalnym kształcie: typu Profile lub równoważne, zapewniającym dostosowanie ciśnienia w mankiecie do cyklu oddechowego, baloniki kontrolne odzwierciedlające stan mankietu, zawierające oznaczenie rozmiaru rurki oraz rodzaju i średnicy mankietu, rozmiar: na bieżąco do wyboru Zamawiającego sztuka 200 7 " Maski anestetyczne jednorazowego użytku ECO plus z miękkim mankietem ukształtowanym anatomicznie. Rozmiary 1, 2, 3, 4, 5. Rozmiary kodowane kolorystycznie (1-różowy; 2-czerwony; 3-zielony; 4-biały; 5-niebieski). Przezroczysta kopuła maski posiadająca antypoślizgową konstrukcję (specjalne użebrowanie na zewnętrznej stronie maski). Maski pozbawione latexu i DEHP (ftalanów). " sztuka 500 8 Maski anestetyczne jednorazowego użytku z nadmuchiwanym mankietem i zaworem do regulacji. Rozmiary 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6. Rozmiary kodowane kolorystycznie (0-zielony; 1-różowy; 2-czerwony; 3-żółty; 4-biały; 5-niebieski; 6-pomarańczowy). Przezroczysta kopuła maski. Maski pozbawione latexu i DEHP(ftalanów). sztuka 300 9 Łyżki światłowodowe (akryl/plastik), jednorazowego użytku, mikrobiologicznie czyste, typ Miller o rozmiarach 0,1, typ Macintosh o rozmiarach 2 (długość 114mm, wysokość 17mm), 3 (długość 133mm, wysokość 19mm) i 4 (długość 151mm, wysokość 20mm), szerokość łyżek 24-25mm, długość od końca części akrylowej do końca łyżki 28-29 mm, kompatybilne z zielonymi rękojeściami (ISO 7376-3), łyżki nie zawierające żadnych metalowych elementów-mogą być bezpiecznie stosowane w warunkach rezonansu magnetycznego (MRI),pakowane pojedynczo folia-papier, ważność min. 5 lat od daty produkcji, spełniające min. normy jakościowe: ISO 9001:2008; ISO 7376: 2009; BS EN ISO 13485:2012; ISO 15223-1:2012 sztuka 200 10 Jednorazowa łyżka światłowodowa, w standardzie zielonego zamka , zgodna z ISO- 7376 lub równoważna, zarówno korpus jak i podstawa łyżki wykonane są ze stopu metalu ( cynk , aluminium , magnez , miedź) o matowym wykończeniu, niski profil łyżki tożsamy jest z profilem łyżki wielorazowej , mocowanie łyżki do rękojeści za pomocą łożysk kulkowych, włókna światłowodu osadzone w rdzeniu z elastycznego tworzywa sztucznego, następnie okryte są czarnym płaszczem z PCV i osłonięte dodatkowo tworzywem (PP). Średnica światłowodu na jego końcu 4,7 mm. Konstrukcja światłowodu zapewnia doskonałą transmisję skupionego światła . Dostępna w rozmiarach Macintosh 1; 2; 3; 3.5; 4; 5; Miller 00; 0; 1; 1.5; 2; 3; 4. Rozmiar wyraźnie kodowany na opakowaniu jednostkowym , etykieta i instrukcja użycia ( w tym graficzna) w j. polskim . Na łyżce widoczne typ , rozmiar łyżki, znak CE , symbol nie do powtórnego użycia , nazwa handlowa oraz nazwa producenta. Podwójne opakowanie jednostkowe ( łyżka umieszczona w kieszonce z folii bąbelkowej, całość zapakowana w jednostkowe opakowanie foliowe z polietylenu). sztuka 500 11 Rękojeść do laryngoskopu jednorazowa. Rękojeść wykonana z niemagnetycznego, lekkiego stopu aluminium, kompatybilna z łyżkami w standardzie ISO 7376 (tzw. Zielona specyfikacja) lub równoważnym. Rękojeść z podłużnymi frezami zapewniającymi pewny chwyt, zakończona czopem z tworzywa sztucznego w kolorze zielonym, ułatwiającym identyfikację ze standardem ISO7376 lub równoważnym. Rękojeść z wbudowanym źródłem światła-dioda LED, zapewniającym mocne światło. Rękojeść stanowiąca ogniwo zasilające dla źródła światła, pakowanie folia. sztuka 200 12 Gaziki jednorazowego uż\. do dezynfekcji powierzchni i dekontaminacji produktów medycznych., nasączone 2% chlorheksydyną, przeznaczone również do czyszczenia i dezynfekcji połączeń luer stosowanych w lini infuzyjnej oraz innych produktów medycznych, jeśli nie ma przeciwskazań w ich instrukcji użycia, dołączonej przez producenta.Opk max 100 szt opakowanie 1600 13 Rurki ustno - gardłowe sterylne, oznaczone kolorami odpowiednio do rozmiaru - długość rurek na bieżąco do wyboru Zamawiającego sztuka 3600
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: 23 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Jednorazowe, sterylne filtry do zestawu znieczulenia zewnątrzoponowego sztuka 40 2 Pełen zestaw do znieczulenia zewnątrzoponowego: igła do znieczulenia typu TUOHY G18 lub równoważna, cewnik zewnątrzoponowy o dł. 90 - min. 100 cm, 18 1,3 x 80; o wymiarze kateteru 0,45 x 0,85, kontrastujący w RTG, filtr, strzykawka do " spadku oporu", łącznik zatrzaskowy, uchwyt do mocowania sztuka 20 3 "Zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej, składający się z: bezpiecznej igły Veressa, cewnika przezskórnego z poliuretanu,widocznego w rtg, dostępny w 3 rozmiarach 9 CH, 12 CH, 15 CH zakończonego ukł. z automatycznymi zastawkami jednokierunkowymi, 1 strzykawki luerlock 30 ml worka do drenażu 2000 ml z kranikiem spustowym i odpowietrznikiem, skalpela, łącznika do systemu drenażowego, linii przedłużającej 50 cm (dystansującej układ zastawek od ciała pacjenta). Zestaw sterylny, j.u." sztuka 100 4 Wymienny worek do zestawu z poz 3 sztuka 100 5 Zestaw do pobierania wydzieliny z dróg oddechowych kompatybilny z bronchofiberoskopem PENTAX FB 15BS posiadanym przez Zamawiającego sztuka 600 6 Jałowy zestaw do cewnikowania w składzie miska nerkowata, pojemnik z 6-cioma tupferami,dwa gaziki, plastikowa pęseta , 1 para uniwersalnych rękawic polietylenowych, 1 para uniwersalnych rękawic winylowych, 1 saszetka z wodnym lubrykantem, uniwersalne obłożenie z wycięciem, całość zapakowana w wodoodporną serwetę papierową oraz opakowanie folia-papier. sztuka 300 7 "Dren z trokarem ostrym typu trójgraniec, wykonany z miękkiego termoplastycznego PCW, otwory ssące i otwór końcowy gładko wykończone, linia rtg., na drenie oznaczenie rozmiaru (czyli średnicy) oraz znaczniki długości co 2 cm (dla oceny głębokości ) wprowadzenia drenu i płaskim uchwycie do trokara oznaczenie rozmiaru (czyli średnicy drenu)., zintegrowany łącznik, podwójne pakowany z dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniem opakowania przez trokar, sterylny, rozmiary: 16F/27cm, 20F/42cm, 24F/42cm, 28F/42cm, 32F/42cm, do wyboru przez zamawiającego. " sztuka 600 8 "Zestaw do przez skórnej biopsji wątroby cienkościenną igłą biopsyjna 18G, 17G, 16G, 15,G x 80 mm ze specjalnym szlifem. Zestaw sładający się z : strzykawka aspiracyjna, 10 ml, samoczynna blokada tłoka po uzyskaniu próbki, podwójne uszczelnienie tłoka dla uzyskania wysokiego podciśnienia, końcówka lock ,skalpeltypu Cutfix® lub równoważny, rozmiar E 11, igła iniekcyjna 0,9 x 40 mm, do pobierania soli fizjologicznej.Rozmiar do wyboru Zamawiającego 16G,17G,15G " sztuka 500 9 "estaw jednorazowy do cystostomii. Zestaw punkcyjny do cystostomii z balonem:• Cewnik prosty wykonany z silikonu o wymiarach: 8Ch/30cm, 10Ch/30cm,10Ch/40cm, 12Ch/30cm, 12Ch/40cm, 14Ch/40 cm do wyboru przez Zamawiającego,• Zintegrowany balon o poj. 1,5 ml dla cewnika o śr. 8 Ch, 3 ml dla 10 Ch, 5 ml dla 12 i 14 Ch, • igła punkcyjna rozrywalna, śr. 3,6 mm dla cewnika o śr. 8 Ch, 4,6 mm dla 10 i 12 Ch oraz 5,6 mm dla 12 Ch, • skalpel z plastikowym uchwytem, • Zatyczka stopniowana." sztuka 300 10 Zestaw do drenażu jamy opłucnej zestawy jedno butlowe, pojemnik wykonany z PVC, Butle posiadające skalę centymetrową i pojemnościową. Pojemność butli w zestawie 3000ml. Zestaw jałowy , pakowany folia-papier. sztuka 300 11 Zestaw do drenażu opłucnej (ciągłego odsysania powietrza lub płynu). W zestawie wymaga się min.: kaniula punkcyjna cieńkościenna z krótkim szlifem, cewnik 2,7 x 450mm kontrastujący w Rtg z zatyczką i folią ochronną, kaniula nakładana, podwójna zastawka antyrefluksowa z łącznikiem, zbiornik 2,0 L, strzykawka 60ml, kranik trójdrożny. sztuka 150
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: 24 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Przyrządy do jednorazowego użytku do przetaczania płynów (infuzji) , przeciwbakteryjny filtr powietrza o skuteczności filtracji (BFE) min.99,99%, komora kroplowa o długości minimum 65 mm, dzielona na elastyczną część dolną oraz część górna o wysokiej przezierności, dren o długości minimum 180 cm, bez zawartości ftalanów, komora wykonana z tworzywa nie zawierającego PCV, elastyczna i przejrzysta, nadrukowana informacja o braku ftalanów na opakowaniu jednostkowym sztuka 69000 2 Przyrząd do przetoczeń płynów infuzyjnych. Filtr hydrofobowy na końcu drenu, zabezpieczjacy przed wyciekaniem płynu z drenu podczas jego wypełniania,dł. drenu 180cm. Odpowietrznik zaopatrzony w filtr powietrza o skuteczności filtracji bakterii(BFE) min.99,99. Zestaw wolny od DEHP i latexu. W celu identyfikacji nazwa firmy na komorze kroplowej. Zawór BCV zapobiega cofaniu się krwi do aparatu. Przyrząd posiadający testy potwierdzające, że zgodnie z definicją NIOSH, stanowi system zamknięty i zapobiega przedostawaniu się niebezpiecznych zanieczyszczeń do otoczenia. sztuka 15000 3 Zestaw do gastrostomii endoskopowej, zakładany metodą Pull pod kontrolą endoskopu gwarantujący długotrwałe odżywianie (min. 30 dni). Cewnik wykonany ze 100% przezroczystego poliuretanu niezawierający PCV. Zakończony stożkowatym łącznikiem. Wyposażony w zacisk do regulacji przepływu, pasek widoczny w promieniach RTG oraz silikonową płytkę do mocowania cewnika. Zestaw sterylny, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo. Rozmiar 14 /40 i 18/40. sztuka 50 4 Zestaw uniwersalny do żywienia dojelitowego służący do połączenia worka z dietą lub butelki z dietą, ze zgłębnikiem, umożliwiający żywienie pacjenta metodą ciągłego wlewu za pomocą pomp do żywienia dojelitowego Flocare Infinity (będących na stanie Zamawiającego). Zestaw ze złączem i portem medycznym Enfit lub równoważnym (jako kryterium równoważności Zamawiający rozumie złącze skonstruowane w taki sposób, żeby wyeliminować problem błędnych połączeń z innymi systemami do podawania płynów wyposażonych w otwory o małej średnicy, łącznik pomagający zagwarantować podaż wyłącznie produktów do żywienia dojelitowego za pomocą systemów do żywienia dojelitowego). sztuka 2000 5 Zestaw do żywienia dojelitowego w wersji grawitacyjnej (wolny od DEHP), służący do bezpośredniego połączenia opakowania PACK i butelka ze zgłębnikiem umożliwiającym żywienie pacjenta metodą ciągłego wlewu kroplowego, posiadający na drenie umiejsowiony port boczny z męskim złączem typu ENFIT lub równoważnym (jako kryterium równoważności Zamawiający rozumie konstrukcję pozwalającą wyeliminować problem błędnych połączeń z innymi systemami do podawania płynów wyposażonych w otwory o małej średnicy, łącznik pomagający zagwarantować podaż wyłącznie produktów do żywienia dojelitowego za pomocą systemów do żywienia dojelitowego) i łącznikiem do podłączenia strzykawek żywieniowych enteralnych . Zakończenie na końcu drenu musi posiadać lącznik typu ENFIT lub równoważny (jako kryterium równoważności Zamawiający rozumie konstrukcję pozwalającą wyeliminować problem błędnych połączeń z innymi systemami do podawania płynów wyposażonych w otwory o małej średnicy, łącznik pomagający zagwarantować podaż wyłącznie produktów do żywienia dojelitowego za pomocą systemów do żywienia dojelitowego)i jednocześnie przejściówkę do zwykłych zgłębników zakończonych łącznikiem typu lejek lub konektor, w zestawiezawieszka lub worek umożliwiwjący zawieszenie opakowania typu butelka.Opakowanie folia-papie. sztuka 300 6 Konektor do połączenia strzykawki EnFit ze zgłębnikiem, gastrostomią EnLock. A 1 szt. sztuka 2000 7 "Zgłębnik z łącznikiem typu ENFit lub równoważny przeznaczony do żywienia dożołądkowego lub dojelitowego. Zalecana wymiana min. co 42 dni (6 tygodni). Koniec bliższy zgłębnika posiada łącznik z łącznikiem typu ENFit umożliwiający połączenie z zestawami do podaży diety. Rozmiary Ch 8/110 cm, Ch 10/110 cm, Ch 12/110 cm do wyboru Zamawiającego." sztuka 2000 8 Strzykawka enteralna o poj.60 ml z końcówką typu ENFit lub równoważną, przeznaczona do żywienia dojelitowego sztuka 5000 9 Zestaw do podawania żywienia pozajelitowego do wykorzystania w pompie infuzyjnej VLST 10 standard Fresenius Kabi sztuka 120 10 Zestaw do podawania żywienia pozajelitowego do wykorzystania w pompie perystaltycznej ASCOR S.A (AP31).Długość drenu 230cm, jałowy, na komorze kroplowej obręcz sztuka 90 11 Przyrząd do przetaczania krwi i preparatów krwiopochodnych z zaciskaczem rolkowym, bez zawartości PCV w komorze kroplowej, opakowanie jednostkowe foliowo - papierowe; sztuka 5000 12 Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych bursztynowy z zaciskaczem rolkowym, jałowy, nietoksyczny, bez zawartości PCV i ftalanów, z dużą komorą kroplową(20kropli= 1ml) zaopatrzoną w antybakteryjny filtr powietrza, igła biorcza dwukanałowa, dren o długości min.150-180cm zakończony końcówka LuerLock. W zestawie osłonka na butelkę 250-500ml.Opakowanie folia-papier sztuka 2000 13 kaniula bezpieczna, dożylna do długotrwałego podawania leków i płynów infuzyjnych z dodatkowym portem do wstrzyknięć i zintegrowanym koreczkiem,światlo kaniuli zabezpieczone koreczkiem posiadającym trzpień poniżej jego krawędzi. Kaniula powinna charakteryzować się następującymi cechami: sterylna, pakowana pojedynczo, kaniula wykonana z poliuretanu PUR lub PTFE ( teflon podwójnie oczyszczony), informacja na opakowaniu jednostkowym z czego jest wykonana i oznaczeniem producenta w razie incydentu medycznego, minimum 4 paski kontrastujące w RTG, posiadająca dodatkowy port do wstrzyknięć, samo domykający się zawór portu górnego, optymalne położenie skrzydełek mocujących, posiadająca zabezpieczenie ostrego końca igły stalowej chroniące po usunięciu igły z kaniuli przed przypadkowym zakłuciem, nie posiadająca bocznych prowadnic ograniczających manewrowanie kaniulą podczas wkłuwania się do naczynia, podany przepływ na opakowaniu jednostkowym w ml/m
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: 25 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Maska krtaniowa i-gel wyposażona w kanał do dostępu gastrycznego, pozwalający na wprowadzenie sondy żołądkowej. Wbudowana rampa do intubacji umożliwia łatwiejsze wykorzystanie maski także jako rurki do intubacji. Dodatkowe złącze tlenowe oferuje możliwość biernego podawania tlenu oraz z zintegrowanym blokerem zgryzu, który zmiejsza prawdopodobieństwo niedrożności kanału rurki oddechowej. Dostępna w rozmiarach 3,4,5, z możliwością zabezpieczenia pacjenta o róznej wadze ( 30-90+ kg) . Maska posiada widoczne informacje odnosnie rozmiaru produktu ( indentyfikacja kolorystyczna i numeryczna ) oraz wagi pacjenta dla którego powinna być wykorzystana. Pakowana indywidualne , sterylna . sztuka 200 2 Zestaw do przezskórnej tracheostomii z rurką Percu Quick: kaniula punkcyjna 14-17G, prowadnica Seldingera w kształcie J, preżelowany dilatator obrotowy aktywowany wodą, skalpel, strzykawkę, opaskę mocującą, rurkę tracheotomijną z mankietem HVLP, ruchomą ramkę mocującą, rozmiar 8 i 9 do wyboru Zamawiającego sztuka 40 3 "Zestaw do konikotomii, sterylny, uniwersalny zestaw zawiera w jednym opakowaniu wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania krikotyrotomii metodą Seldingera lub metodą chirurgiczną. Elementy niezbędne w zestawie :Cewnik z mankietem do pilnej krikotyrotomii Melkera oraz : • Igła wprowadzająca • Igła wprowadzająca cewnika PTFE • Strzykawka o poj. 12 mL • Miniaturowy skalpel nr 15 • Bezpieczny skalpel nr 20 • Ekstrasztywny prowadnik • Tępy, zakrzywiony rozszerzacz (do metody chirurgicznej) • Zakrzywiony rozszerzacz (do metody Seldingera) • Rozszerzacz • Hak tchawiczy • Taśma tracheostomijna • Pojemnik do trzymania igieł • Gąbki z gazy (10) • Serweta chirurgiczna 18 x 24 inch (45,7 x 60,9 cm)" sztuka 6
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: 26 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Sonda SENGSTAKENA 18 FR sztuka 10
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: 27 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Spodenki do kolonoskopii długie do kolan z włókniny SMS nieprześwitującej Rozmiar do wyboru zamawiającego sztuka 5000 2 Jednorazowy niejałowy komplet chirurgiczny składający się z bluzy i spodni. Spodnie z gumką w pasie, nogawki spodni bez ściągaczy. Bluza z krótkim rękawem wycięcie pod szyją SMS nieprześwitujący gramatura minimum 35-40g/m2, Rozmiar L,XL do wyboru zamawiającego. Pakowany pojedynczo. sztuka 2000 3 Półmaska filtrująca jednorazowego użytku z zakrytym zaworem wydechowym, chroniąca przed cząstkami stałymi, nielotnymi cząstkami ciekłymi i bioaerozolami cząstki 0,3-0,5 mikrometra. Maska ochronna z zaworem oddechowym, która jednocześnie może służyć jako maska chirurgiczna zapewniając ochronę przed drobnoustrojami chorobotwórczymi zarówno użytkownikowi jak i jego otoczeniu. Do zastosowań w środowisku medycznym, w tym do zabiegów chirurgicznych i innych procedur medycznych. Zapewniająca skuteczność filtracji bakteryjnej ≥ 98 % oraz odporność na rozpryski ≥ 120 mmHg, Półmaska filtrująca typu hepa FFP3. Materiał filtracyjny o niskich oporach oddychania i dużej skuteczności filtracji. Składana, 3-panelowa konstrukcja półmaski z profilowaną częścią nosową wykonaną z miękkiej pianki, zapewniająca kompatybilność z okularami i goglami ochronnymi. Zabudowana blaszka nosowa. Klapka w części brody ułatwiającą zakładanie, regulację oraz dopasowanie. Brak elementów wykonanych z lateksu, kauczuku naturalnego. Dwie taśmy nagłowia zapewniające równomierny nacisk i dopasowanie półmaski. Okres trwałości 5 lat. Możliwość przechowywania w warunkach temp. otoczenia od -20 °C do + 25 °C oraz przy wilgotności względnej do 80%. Pakowana indywidualnie w higieniczne opakowania foliowe. sztuka 5000
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: 28 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Kaniula do tętnicy promieniowej rozmiar 20 G,dł cewnika min.4,5 cm z zaworem odcinającym, zapobiegającym wstecznemu wypływowi krwi, stanowiącym z kaniulą całość. sztuka 500 2 Kaniula do tętnicy udowej rozmiar 18 G,długość cewnika min.20 cm, z prowadnicą igłową, metalowym drutem wprowadzjącym i koreczkiem typu luer - lock. sztuka 20 3 Mankiet ciśnieniowy do szybkiej infuzji i transfuzji do opakowań o pojemności 500ml, bezlateksowy,umożliwiający obserwację podawanych płynów, wyposażony w:ogranicznik ciśnienia, manometr ciśnienia, trójdrożny zawór kranikowy, gruszkę, uchwyt do zawieszania, haczyk na opakowanie z płynem, całość zespolona bez możliwości rozłączenia. sztuka 40 4 Nieinwazyjny system mocowań do zabezpieczania cewników, sond, linii, przewodów o średnicy minimalej 3mm, średnicy maksymalnej 8mm sztuka 2000 5 Nieinwazyjny system mocowań do zabezpieczania cewników, sond, linii, przewodów o średnicy minimalej 6mm, średnicy maksymalnej 13mm sztuka 600 6 Pojedyńczy jednorazowy system do pomiaru inwazyjnego BP do przetwornika aparatu kardiomonitor GE (model B-850) sztuka 400 7 Podwójny jednorazowy system do pomiaru inwazyjnego BP do przetwornika aparatu kardiomonitor GE (model B-850) sztuka 400
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: 29 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Linia do monitorowania 3m, M-M, dwa złącza LuerLock sztuka 100 2 Układ oddechowy do respiratora dla dorosłych - współosiowy, antybakteryjny, materiał z jonami srebra, dł min. 2,4m, z testerem szczelności i kapturkiem zabezpieczajacym, kompatybilny z respiratorem Engstrom, GE sztuka 200 3 Układ oddechowy do respiratora dla dzieci - współosiowy, antybakteryjny, materiał z jonami srebra, dł min. 2,4m, z testerem szczelności i kapturkiem zabezpieczajacym, kompatybilny z respiratorem Engstrom, GE sztuka 50 4 Układ oddechowy do respiratora, dł 2,4 m, antybakteryjny, materiał z jonami srebra,kompatybilny z respiratorem Engstrom, GE sztuka 1200 5 Układ oddechowy do aparatu do znieczulenia, z regulowaną długością w zakresie 40cm-2,0 m, z gałęzią worka 1,5 m i workiem 3,0 l sztuka 100 6 Termoplastyczna żelowa maska nadkrtaniowa z kanałem gastrycznym, bez mankietu nadmuchiwanego, z blokadą nagłośni, rozmiary 4--5 do wyboru zamawiającego sztuka 100
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: 30 SUKCESYWNE DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: L.p. Przedmiot zamówienia- sukcesywna dostawa: Jednostka miary Zamawiana ilość 1 Test ciążowy płytkowy sztuka 20
Interne Kennung: PAKIET 30