2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trolejbusová trať Černovické terasy
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je provedení díla s názvem „Trolejbusová trať Černovické terasy“ spočívající v provedení těchto prací a dodávek: a) dopracování dokumentace pro provádění stavby v podobě změnové dokumentace pro realizaci stavby (dále také jen jako „změnová dokumentace“), tj. projektové dokumentace upravující původní projektovou dokumentaci ve stupni dokumentace pro výběr zhotovitele s názvem: „Trolejbusová trať Černovické terasy“, vypracované společností SUDOP BRNO, spol. s r.o. (dále jen „projektová dokumentace“) o požadavky zadavatele uvedené v přílohách obchodních podmínek (návrhu smlouvy o dílo). b) obstarání záležitosti ve smyslu vyřízení povolení změny stavby před dokončením a zajištění vydání rozhodnutí o povolení změny stavby před dokončením dle změnové dokumentace příslušným stavebním úřadem, c) realizaci výstavby nové trolejbusové trati, včetně kabelových tras a měníren Slatina a Terasy, v souladu s projektovou dokumentací a změnovou dokumentací.
Interne Kennung: 25/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat v užším řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, neboť jde o nadlimitní veřejnou zakázku na stavební práce, zadávanou v souvislosti s výkonem relevantní činnosti DPMB, a.s. jako zadavatele sektorové zakázky. Po vyhodnocení nabídkové ceny jako jediného hodnotícího kritéria bude uzavřena smlouva o dílo s vybraným dodavatelem.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001