359746-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany do 31.03.2028 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany do 31.03.2028 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy na okres od dnia podpisania umowy do 31.03.2028 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych: Zamierzenie 1: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach, lokalach mieszkalnych oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami mieszkalnymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany Zamierzenie 2: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach z lokalami użytkowymi oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami użytkowymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany Zamierzenie 3: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynku będącym siedzibą ZGN Bielany. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w: - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 - Wykaz budynków mieszkalnych 100% – Załącznik nr 1a - Wykaz lokali komunalnych mieszkalnych użytkowych i garaży w budynkach w obcym zarządzie – Załącznik nr 1b - Wykaz pawilonów użytkowych własność m. st. Warszawy – Załącznik nr 1c - Wykaz zespołów garaży i boksów własność m. st. Warszawy i wspólnotowych – Załącznik nr 1d - Wykaz terenów – Załącznik nr 1e - Załączniku nr 2 – „Projektowane postanowienia umowy”
Interne KennungKP.260.2.2026.KT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
BeschreibungWykonywanie bieżących napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w nieruchomościach zarządzanych przez ZGN w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy na okres od dnia podpisania umowy do 31.03.2028 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych Zamierzenie 1: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach, lokalach mieszkalnych oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami mieszkalnymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany Zamierzenie 2: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynkach z lokalami użytkowymi oraz budowlach i obiektach małej architektury związanych z budynkami użytkowymi w Dzielnicy Bielany zarządzanych przez ZGN Bielany Zamierzenie 3: wykonywanie napraw, usuwanie awarii oraz prowadzenie bieżącej konserwacji w zakresie ogólnobudowlanym w budynku będącym siedzibą ZGN Bielany