2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding uitvoerende partijen vernieuwbouw Godelindeschool Hilversum
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is aanbesteder op zoek naar uitvoerende partijen. 1.740 m2
Interne Kennung: P2000100
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen. 1.740m2
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties. 1.740m2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de electrotechnische installaties. 1.740m2
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation