See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i integracja systemów IT oraz rozwiązań cyfrowych dla potrzeb działalności medycznej
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej; Część II – Zakup licencji wraz z instalacją nowego systemu dziedzinowego PACS dla obsługi Zakładu Diagnostyki Obrazowej w zakresie badań tomografii komputerowej (TK) oraz rezonansu magnetycznego (RM), wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI); Część III – Rozszerzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) o nowe dokumenty ustawowe wraz z mechanizmami monitorowania poprawności indeksowania dokumentów i ich przekazywania do Platformy P1; Część IV – Wdrożenie systemu do obsługi laboratorium (LIS) wraz z integracją posiadanych analizatorów laboratoryjnych; Część V – Integracja posiadanego systemu HIS z rejestrem endoprotezoplastyk; Część VI – Dostawa, wdrożenie oraz nadzór licencji obejmującej ucyfrowienie dokumentacji medycznej wraz z indeksacją dokumentów i integracją z systemami Centrum e-Zdrowia (CEZ). 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 213442-2026
Interne Kennung: SSM.DZP.200.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część I – Dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej; 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część I
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zakup licencji wraz z instalacją nowego systemu dziedzinowego PACS dla obsługi Zakładu Diagnostyki Obrazowej w zakresie badań tomografii komputerowej (TK) oraz rezonansu magnetycznego (RM), wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI);
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część II – Zakup licencji wraz z instalacją nowego systemu dziedzinowego PACS dla obsługi Zakładu Diagnostyki Obrazowej w zakresie badań tomografii komputerowej (TK) oraz rezonansu magnetycznego (RM), wraz z integracją z Platformą Usług Integracyjnych (PUI); 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Rozszerzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) o nowe dokumenty ustawowe wraz z mechanizmami monitorowania poprawności indeksowania dokumentów i ich przekazywania do Platformy P1;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część III – Rozszerzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) o nowe dokumenty ustawowe wraz z mechanizmami monitorowania poprawności indeksowania dokumentów i ich przekazywania do Platformy P1; 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Wdrożenie systemu do obsługi laboratorium (LIS) wraz z integracją posiadanych analizatorów laboratoryjnych;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część IV – Wdrożenie systemu do obsługi laboratorium (LIS) wraz z integracją posiadanych analizatorów laboratoryjnych; 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Integracja posiadanego systemu HIS z rejestrem endoprotezoplastyk;
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część V – Integracja posiadanego systemu HIS z rejestrem endoprotezoplastyk; 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa, wdrożenie oraz nadzór licencji obejmującej ucyfrowienie dokumentacji medycznej wraz z indeksacją dokumentów i integracją z systemami Centrum e-Zdrowia (CEZ).
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie, integracja oraz nadzór nad systemami informatycznymi wspierającymi procesy diagnostyczne, dokumentacyjne i kliniczne Zamawiającego, w rozbiciu na następujące części: Część VI – Dostawa, wdrożenie oraz nadzór licencji obejmującej ucyfrowienie dokumentacji medycznej wraz z indeksacją dokumentów i integracją z systemami Centrum e-Zdrowia (CEZ).; 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 1 do SWZ, stanowiący jednocześnie formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane systemy, licencje i usługi muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w zakresie: -ochrony danych osobowych, -prowadzenia, przetwarzania i archiwizacji dokumentacji medycznej, -interoperacyjności systemów teleinformatycznych w ochronie zdrowia, -wymagań określonych dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz wymiany danych z systemami krajowymi, w tym P1 i CEZ. Wszystkie rozwiązania muszą zapewniać pełną kompatybilność z posiadanymi przez Zamawiającego systemami informatycznymi, o ile opis przedmiotu zamówienia nie stanowi inaczej. 1.3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków publicznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Interne Kennung: Część VI