2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury serwerowej Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dla części I jest: dostawa 10 serwerów wraz z niezbędnym wyposażeniem wskazanym w OPU oraz ich wniesienie i instalacja w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w lokalizacji w Warszawie przy ul. Niedźwiedziej 6E. 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone serwery: 2.1 były fabrycznie nowe, z aktualnej linii produktowej producenta, tj. nie mogą znajdować się na listach „end-of-sale”, „end-of-life”, „end-of-support” producenta – co najmniej na dzień złożenia Oferty; 2.2 pochodziły z europejskiego kanału dystrybucji; 2.3 były tego samego modelu i konfiguracji oraz pochodziły od tego samego producenta; 2.4 posiadały parametry i funkcjonalności określone w OPU. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, procedura i wymagania dotyczące jego realizacji zostały określone odpowiednio w projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 1. Przedmiotem zamówienia dla części II jest dostawa: 1.1. 40 sztuk wkładek światłowodowych; 1.2. 40 sztuk kabli światłowodowych; do lokalizacji w Warszawie: ul. Niedźwiedzia 6E, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89. Ponadto, publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego nastąpiła na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, tj. w dniu 02.12.2024 r. Tym samym materializują się przesłanki określone w art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowę infrastruktury serwerowej Zamawiającego - część I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dla części I jest: dostawa 10 serwerów wraz z niezbędnym wyposażeniem wskazanym w OPU oraz ich wniesienie i instalacja w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w lokalizacji w Warszawie przy ul. Niedźwiedziej 6E. 2. Zamawiający wymaga, aby dostarczone serwery: 2.1 były fabrycznie nowe, z aktualnej linii produktowej producenta, tj. nie mogą znajdować się na listach „end-of-sale”, „end-of-life”, „end-of-support” producenta – co najmniej na dzień złożenia Oferty; 2.2 pochodziły z europejskiego kanału dystrybucji; 2.3 były tego samego modelu i konfiguracji oraz pochodziły od tego samego producenta; 2.4 posiadały parametry i funkcjonalności określone w OPU. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, procedura i wymagania dotyczące jego realizacji zostały określone odpowiednio w projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.7.2025- część I
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa infrastruktury serwerowej Zamawiającego- część II
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia dla części II jest dostawa: 1.1. 40 sztuk wkładek światłowodowych; 1.2. 40 sztuk kabli światłowodowych; do lokalizacji w Warszawie: ul. Niedźwiedzia 6E, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.7.2025- część II