See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wodorowęglanu sodu w ilości 480 Mg do STUOŚ w Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodorowęglanu sodu (NaHCO3) do oczyszczania gazu odlotowego do Stacji Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych w Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k. Kielc, ul. Przemysłowa 93 w ilości 480 Mg przez okres 24 miesięcy. CPV 2431 33 20 – (wodorowęglan sodu) 1.1. Wymagane parametry fizyko-chemiczne: a) Nr CAS: 144-55-8 b) wzór chemiczny: NaHCO3 c) postać: biały, krystaliczny proszek d) wielkość ziaren: >0,2 mm ≤ 25% 0,2 – 0,1 mm uzupełnienie do 100% <0,1 mm ≥ 20% e) ciężar nasypowy: 0,85 – 1,15 kg/dm3 f) wilgotność: max 0,25% wagowo g) zawartość wodorowęglanu sodu (stężenie): ≥ 99% h) zawartość chlorków jako Cl: ≤ 0,02 % i) zawartość siarczanów jako SO4 ≤ 0,02 % j) substancje nierozpuszczalne w wodzie ≤ 0,01 % k) pH 1% roztworu 8,0 – 8,8 1.2. Poszczególne dostawy częściowe będą realizowane przez Wykonawcę sukcesywnie, w dostawach po ok. 24 Mg zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego; Zamawiający dysponuje silosem o pojemności 50 m³ (1 x 50 m³) 1.3. Wykonawca udzieli rękojmi na wodorowęglan sodu – 6 miesięcy; bieg terminu rękojmi rozpoczyna się w dniu dokonania dostawy danej partii towaru a kończy się z upływem 6 miesięcy od tej daty. 1.4. Wykonawca musi zapewnić transport oraz rozładunek wodorowęglanu sodu z samochodu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, t.j. do silosu znajdującego wewnątrz obiektu STUOŚ. Silos posiada złącze przeładunkowe typu DIN 14313A (szybkozłącze typu strażackiego 110) wyprowadzone na zewnątrz obiektu. 1.5. Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli laboratoryjnej jakości dostarczanego towaru. W razie stwierdzenia jego niższych parametrów niż wymagane, Wykonawca dostarczy na swój koszt nową partię towaru o zadeklarowanych właściwościach. 1.6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli faktycznej ilości dostarczanego w danej partii towaru. 1.7. Wykonawca gwarantuje, że jakość dostarczanego towaru jest zgodna z wymogami postawionymi w SWZ w zakresie wskazanym w pkt 1.1) powyżej i zobowiązany jest dołączyć do każdej dostarczanej partii – certyfikat (świadectwo) jakości produktu lub oświadczenie potwierdzające spełnienie tego wymogu. 1.8. Wykonawca obowiązany jest zapewnić, aby kierowca lub inna wskazana przez niego osoba mogła porozumieć się z Zamawiającym w języku polskim, a w razie potrzeby przez tłumacza. 1) Wykonawca gwarantuje transport środka taborem samochodowym przystosowanym do jego przewozu w ilościach wymaganych dla poszczególnych dostaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ dostępnej na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl udostępnionej na stronie internetowej Spółki "Wodociągi Kieleckie" - www.wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi".
Vorherige Bekanntmachung: 149316-2025
Interne Kennung: KML-7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodorowęglanu sodu (NaHCO3) do oczyszczania gazu odlotowego do Stacji Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych w Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k. Kielc, ul. Przemysłowa 93 w ilości 480 Mg przez okres 24 miesięcy. CPV 2431 33 20 – (wodorowęglan sodu) 1.1. Wymagane parametry fizyko-chemiczne: a) Nr CAS: 144-55-8 b) wzór chemiczny: NaHCO3 c) postać: biały, krystaliczny proszek d) wielkość ziaren: >0,2 mm ≤ 25% 0,2 – 0,1 mm uzupełnienie do 100% <0,1 mm ≥ 20% e) ciężar nasypowy: 0,85 – 1,15 kg/dm3 f) wilgotność: max 0,25% wagowo g) zawartość wodorowęglanu sodu (stężenie): ≥ 99% h) zawartość chlorków jako Cl: ≤ 0,02 % i) zawartość siarczanów jako SO4 ≤ 0,02 % j) substancje nierozpuszczalne w wodzie ≤ 0,01 % k) pH 1% roztworu 8,0 – 8,8 1.2. Poszczególne dostawy częściowe będą realizowane przez Wykonawcę sukcesywnie, w dostawach po ok. 24 Mg zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego; Zamawiający dysponuje silosem o pojemności 50 m³ (1 x 50 m³) 1.3. Wykonawca udzieli rękojmi na wodorowęglan sodu – 6 miesięcy; bieg terminu rękojmi rozpoczyna się w dniu dokonania dostawy danej partii towaru a kończy się z upływem 6 miesięcy od tej daty. 1.4. Wykonawca musi zapewnić transport oraz rozładunek wodorowęglanu sodu z samochodu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, t.j. do silosu znajdującego wewnątrz obiektu STUOŚ. Silos posiada złącze przeładunkowe typu DIN 14313A (szybkozłącze typu strażackiego 110) wyprowadzone na zewnątrz obiektu. 1.5. Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli laboratoryjnej jakości dostarczanego towaru. W razie stwierdzenia jego niższych parametrów niż wymagane, Wykonawca dostarczy na swój koszt nową partię towaru o zadeklarowanych właściwościach. 1.6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli faktycznej ilości dostarczanego w danej partii towaru. 1.7. Wykonawca gwarantuje, że jakość dostarczanego towaru jest zgodna z wymogami postawionymi w SWZ w zakresie wskazanym w pkt 1.1) powyżej i zobowiązany jest dołączyć do każdej dostarczanej partii – certyfikat (świadectwo) jakości produktu lub oświadczenie potwierdzające spełnienie tego wymogu. 1.8. Wykonawca obowiązany jest zapewnić, aby kierowca lub inna wskazana przez niego osoba mogła porozumieć się z Zamawiającym w języku polskim, a w razie potrzeby przez tłumacza. 1)Wykonawca gwarantuje transport środka taborem samochodowym przystosowanym do jego przewozu w ilościach wymaganych dla poszczególnych dostaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ dostępnej na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl udostępnionej na stronie internetowej Spółki "Wodociągi Kieleckie" - www.wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi".