359851-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Energiebereich – VIRO VZW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVIRO VZW
BeschreibungMet deze plaatsingsprocedure wenst het veb als Aanbestedende Overheid voor de Opdrachtgever een ESCO aan te duiden als Opdrachtnemer die de besparing op de energiefactuur garandeert door het verhogen van de efficiëntie en het uitvoeren van creatieve en kwaliteitsvolle maatregelen. Om dit te garanderen maakt het onderhoud van de kwaliteitsvolle maatregelen en geselecteerde technische installaties eveneens deel uit van de Opdracht. De Opdrachtgever is aldus op zoek naar een methode om de energiefactuur te verminderen.
Interne KennungEE_2025_PRJ0381_001
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelEE_2025_PRJ0381 - 1
Interne Kennung1