See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego, akcesoriów komputerowych oraz oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna, realizowana w miarę zgłaszanego zapotrzebowania (poprzez składanie poszczególnych zamówień), dostawa sprzętu komputerowego, akcesoriów komputerowych oraz oprogramowania, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do Zaproszenia, zwanych dalej również „Asortymentem” do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, tj. do portierni budynku B, położonego w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 17/19, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w ww. Załączniku nr 1 do Zaproszenia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi integralną część opisu Przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji Przedmiotu zamówienia zostały również określone w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do Zaproszenia.
Interne Kennung: WR 246/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – akcesoria komputerowe
Beschreibung: Dostawa: akcesoria komputerowe
Interne Kennung: Cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – pamięci RAM i NAND
Beschreibung: Dostawa: pamięci RAM i NAND
Interne Kennung: Cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- urządzenia komputerowe
Beschreibung: Dostawa: urządzenia komputerowe
Interne Kennung: Cz. 3