359889-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO GRUPY E DLA POTRZEB GRZEWCZYCH DO INSTALACJI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W BUDYNKACH UKSW W WARSZAWIE I DZIEKANOWIE LEŚNYM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO GRUPY E DLA POTRZEB GRZEWCZYCH DO INSTALACJI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W BUDYNKACH UKSW W WARSZAWIE I DZIEKANOWIE LEŚNYM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego grupy E dla potrzeb grzewczych do instalacji znajdujących się w budynkach UKSW w Warszawie i Dziekanowie Leśnym” A. Budynek 24, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa; B. Budynek 5a, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa; C. Budynek 9 - kotłownia lokalna, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa; D. Erem 2, ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa; E. Erem 3, ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa; F. Obiekt MCB, ul. Marii Konopnickiej 1, 05-092 Dziekanów Leśny. 2. Okres trwania obecnych umów w poszczególnych budynkach i forma ich wypowiedzenia: A. Budynek 24, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa. Umowa zawarta do dnia 1 września 2026 r.; B. Budynek 5a, ul. Wóycickiego 1/3, 1-938 Warszawa. Umowa zawarta do dnia 1 września 2026 r.; C. Budynek 9 - kotłownia lokalna, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia; D. Erem 2, ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa. Umowa zawarta do dnia 1 września 2026 r.; E. Erem 3, ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa. Umowa zawarta do dnia 1 września 2026 r.; F. Obiekt MCB, ul. Marii Konopnickiej 1, 05-092 Dziekanów Leśny. Umowa zawarta do dnia 1 września 2026 r.. 3. Do obowiązków Wykonawcy należy dokonanie skutecznego wypowiedzenia obecnych umów na dostawę paliwa gazowego jakie ma zawarte Zamawiający. Rozpoczęcie dostaw paliwa gazowego w ramach niniejszego przedmiotu zamówienia nastąpi nie wcześniej niż od dnia 1 września 2026 r., po skutecznym przeprowadzeniu procedury zmiany sprzedawcy, o którym mowa powyżej, tj. w pierwszym dniu kolejnego miesiąca. 4. Zamawiający oświadcza, że okres wypowiedzenia umów jakie ma zawarte z obecnym sprzedawcą paliwa gazowego wynosi jeden miesiąc dla punktu (C) Budynek 9 - kotłownia lokalna i liczony jest od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano skutecznego wypowiedzenia obecnych umów. Dla pozostałych budynków obecna umowa wygasa z dniem 1 września 2026 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy