2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Kardiologicznego i Pracowni Elektrofizjologii - 4 pakiety
Beschreibung: Doposażenie Oddziału Kardiologii Inwazyjnej oraz Oddziału Kardiologicznego i Pracowni Elektrofizjologii - 4 pakiety . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest SWZ i załącznikach.
Interne Kennung: SPSSZ/34/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie Art. 138 ust. 2 pkt. 2) wyznaczył termin składania ofert krótszy niż 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Uzasadnieniem procedury przyśpieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Potrzeba realizacji zamówienia w trybie pilnym powstała w wyniku okoliczności, których nie można było wcześniej przewidzieć przy zachowaniu należytej staranności. Aktualna sytuacja na rynku komponentów informatycznych jest wyjątkowo niekorzystna, zarówno cenowo jak i w zakresie terminów dostaw a opóźnienie realizacji zamówienia może skutkować ryzykiem niedotrzymania terminu wynikającego z umowy o dofinansowanie, a w konsekwencji utraty dofinansowania.Mając na uwadze powyższe i fakt, że nie można było rozpocząć postępowania przetargowego dotyczącego oprogramowania przed podpisaniem umowy na dostawę infrastruktury serwerowej oraz zbliżające się terminy realizacji inwestycji KPO, a także niezbędny czas na wdrożenie i przeszkolenie szczególnie personelu medycznego w zakresie wdrażanych produktów – konieczne się staje w tej procedurze skorzystanie z zapisów trybu w trybie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Pzp. Decyzja o rozpoczęciu działań w tym właśnie czasie była rezultatem bieżącej oceny sytuacji, uwzględniającej faktycznie dostępne zasoby, uwarunkowania formalne, organizacyjne oraz poziom gotowości do przeprowadzenia działań w zakresie projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności świadczeń kardiologicznych w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim" , jak i szeregu innych trwających projektów w sposób racjonalny, efektywny i zgodny z zasadą należytej staranności, przy udziale tego samego zespołu projektowego w obszarze IT.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System integracji sali operacyjnej
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Oprogramowanie do nieinwazyjnego pomiaru FFR
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Specjalizowany system serwerowy do obróbki danych radiologicznych
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Oprogramowanie angio FFR
Interne Kennung: Pakiet 4