2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování Územního plánu města Krupka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování územního plánu pro město Krupka v rozsahu požadavků zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen „stavební zákon“), ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 157/2024 Sb., o územně analytických podkladech, územně plánovací dokumentaci a jednotném standardu, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 149/2024 Sb., o provedení některých ustanovení stavebního zákona, ve znění pozdějších přepisů, a vyhlášky č. 146/2024 Sb., o požadavcích na výstavbu, ve znění pozdějších předpisů. Územní plán bude zpracován pro celé správní území města Krupka, které tvoří k.ú. Bohosudov, Fojtovice u Krupky, Habartice u Krupky, Krupka, Horní Krupka, Maršov u Krupky, Mohelnice u Krupky, Nové Modlany, Soběchleby u Krupky, Unčín u Krupky a Vrchoslav o celkové výměře 46,88 km2, počet obyvatel k 1.1.2024 byl 12 779. Součástí předmětu smlouvy je i spolupráce zhotovitele při jednáních svolaných zadavatelem v souvislosti se zpracováním díla (spolupráce při projednávání návrhu ÚP, účast a odborný výklad na společném jednání a veřejném projednání, spolupráce při vyhodnocení výsledků projednání návrhu, apod.). V případě potřeby Zadavatele poskytne Zhotoviteli nezbytnou součinnost v podobě dílčích osobních porad, konzultací, operativních vyjádření, stanovisek, vypořádání připomínek ke zhotovovanému dílu. Součástí předmětu smlouvy je i kompletní konzultační služba a poskytnutí součinnosti při přípravě a získání vstupních podkladů potřebných pro zpracování územního plánu. Zadavatel poskytne Zhotoviteli strategický plán města Krupka, Územně plánovací dokumentaci města Krupka (tj. Územní plán Krupka včetně změny č. 1 a č. 2 a úplného znění po vydání změny č. 2), Územně plánovací podklady města Krupka (tj. Územní studie Bohosudov B20 a B21, Územní studie Krupka – Maršov M9) a Územně analytické podklady ORP Teplice.
Interne Kennung: Zpracování Územního plánu města Krupka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001