2. Verfahren
Verfahren
Titel: TU Delft - Elektriciteit en Aardgas 2026-2027
Beschreibung: TU Delft besteedt met deze procedure: - de Levering van Elektriciteit voor de periode van 1 januari 2026; 00:00 uur tot en met 31 december 2027; 24:00 uur aan. - de Levering van Aardgas voor de periode 1 januari 2026; 06:00 uur tot en met 1 januari 2028; 05:00 uur aan. - de levering van GvO's/GS-VER's voor de Leveringsjaren 2025-2027 aan. De Opdracht betreft de Levering van Elektriciteit en Aardgas en GvO's/GS-VER's voor alle aansluitingen van TU Delft.
Interne Kennung: T70035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0000