359939-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Stichting OPOPS - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Stichting OPOPS - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks ten behoeve van Stichting OPOPS. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000