See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NO Inhuur van een Informatiemanager en een Informatiebeheerder
Beschreibung: WSRL heeft een overeenkomst gesloten voor een informatiebeheerder. Voor de functie van informatiemanager zijn geen inschrijvingen ontvangen en zal een enkelvoudige onderhandelingsprocedure worden opgestart.
Interne Kennung: 2024117652
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000