See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy specjalistów w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii oraz Samodzielnej Pracowni Tomografii Komputerowej Sercowo-Naczyniowej i Samodzielnej Pracowni Rezonansu Magnetycznego
Beschreibung: lekarze specjaliści w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej
Interne Kennung: K.022.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001