See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szlifierki do ścięć bazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szlifierki do ścięć bazowych (zwane dalej „Urządzeniem”). Zakres zamówienia obejmuje dostawę Urządzenia, montaż Urządzenia (w tym jego uruchomienie) oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w użytkowaniu Urządzenia.
Interne Kennung: 1/WR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43410000 Erzaufbereitungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa szlifierki do ścięć bazowych.