2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding netwerkcomponenten
Beschreibung: Levering van netwerkcomponenten en aanverwante diensten. Is beschreven in de documentatie.
Interne Kennung: Project 1379
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Netwerkcomponenten en aanverwante diensten
Beschreibung: Aanbestedende dienst wenst een Inschrijver te selecteren voor de levering/dienstverlening van actieve netwerkcomponenten en aanverwante diensten. Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren gedurende een initiële periode van 5 jaar met een mogelijkheid tot verlenging van 2 keer 1 jaar. Voor deze complete opdracht (levering + support) is een indicatief budget beschikbaar van € 150.000 voor een periode van 5 jaar.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Idem aan hoofdopdracht