See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz krwi kontrolnej wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno- immunochemicznego
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do badania hemoglobiny glikowanej HbA1C
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4- Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibracyjnych potrzebnych do wykonania badań koagulologicznych
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do badania parametrów fizykochemicznych moczu i badań cytometrycznych osadu moczu
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6- Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz kontroli i kalibratorów wraz z dzierżawą analizatora do pomiaru OB
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7- Zakup systemu zamkniętego do pobierania krwi do badań laboratoryjnych
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8- Zakup drobnego sprzętu laboratoryjnego
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań laboratoryjnych, drobnego sprzętu laboratoryjnego, szybkich testów oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi- Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9- Zakup szybkich testów laboratoryjnych