See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa akumulatorów dla jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych akumulatorów dla jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Akumulatory stanowiące przedmiot zamówienia winny być fabrycznie nowe, nieregenerowane i spełniać wymagania techniczno-jakościowe określone w dokumentacji. Produkty będą dostarczane do magazynu Zamawiającego zgodnie ze złożonymi przez Zamawiającego zleceniami w okresie trwania umowy oraz w sposób określony w dokumentach postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 125218-2026
Interne Kennung: 12-ZP-02-26-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren, 31433000 Nickel-Eisen-Akkumulatoren, 31432000 Nickel-Kadmium-Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa akumulatorów dla Służby Sprzętu Łączności i Informatyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższym załączniku oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 5A do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu asortymentu do ilości wskazanych w kolumnie nr 6 w Formularzu cenowym, co stanowi zwiększenie ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 100%. Realizowanie opcjonalnej części zamówienia będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jego realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie w ramach opcji będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartych w umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 5A do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa akumulatorów dla Służby Sprzętu Inżynieryjno-saperskiego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4B do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższym załączniku oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 5A do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa akumulatorów dla Służby Uzbrojenia i Elektroniki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4C do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższym załączniku oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 5B do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa akumulatorów dla Służby Żywnościowej
Interne Kennung: część 4