See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody i w szczególności obejmuje dostawę wodomierzy wraz z wdrożeniem stacjonarnego systemu ich odczytu na sieci wodociągowej oraz elementów sieci w technologii radiowej ISM z niezbędną infrastrukturą, oprogramowaniem oraz usługami integracyjnymi. 2. Zamawiający informuje, iż niniejsze zamówienie publiczne jest realizowane na podstawie umowy na dofinansowanie projektu „Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie na rzecz wsparcia dostępu do wody oraz zrównoważonej gospodarki wodnej na terenie Gminy Wyszków” – w ramach działania FENX.02.05 Woda do spożycia priorytetu FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027, przedsięwzięcie „Budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody”.
Vorherige Bekanntmachung: 265564-2026
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody i w szczególności obejmuje dostawę wodomierzy wraz z wdrożeniem stacjonarnego systemu ich odczytu na sieci wodociągowej oraz elementów sieci w technologii radiowej ISM z niezbędną infrastrukturą, oprogramowaniem oraz usługami integracyjnymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wymagany przez Zamawiającego termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy do 31.12.2028 r. z zastrzeżeniem wymagań wskazanych w załączniku nr 1 do SWZ w zakresie harmonogramu realizacji przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający informuje, iż niniejsze zamówienie publiczne jest realizowane na podstawie umowy na dofinansowanie projektu „Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie na rzecz wsparcia dostępu do wody oraz zrównoważonej gospodarki wodnej na terenie Gminy Wyszków” – w ramach działania FENX.02.05 Woda do spożycia priorytetu FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027, przedsięwzięcie „Budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji