See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PH25002 Raamovereenkomst aanleg en beheer warmte- & koudenetten
Beschreibung: Raamovereenkomst aanleg en beheer warmte- & koudenetten voor o.a. niet beperkt tot; - Ontwerpen en werkvoorbereiding van primaire en secundaire netten (in- en uitpandig); - Aanleg van primaire en secundaire netten (in- en uitpandig); - Onderhoud en storingen van primaire en secundaire netten (in- en uitpandig); - Installatie van afleversets, warmtemeters en warmtelinks.
Interne Kennung: PH25002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45251250 Bau von Fernheizzentralen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Amsterdam 1
Beschreibung: Perceel I, Amsterdam 1
Interne Kennung: Perceel I
Los: LOT-0002
Titel: Amsterdam 2
Beschreibung: Perceel II, Amsterdam 2
Interne Kennung: Perceel II
Los: LOT-0003
Titel: Almere/Lelystad
Beschreibung: Perceel III, Almere/Lelystad
Interne Kennung: Perceel III
Los: LOT-0004
Titel: Arnhem/Nijmegen
Beschreibung: Perceel IV, Arnhem/Nijmegen
Interne Kennung: Perceel IV
Los: LOT-0005
Titel: Rotterdam/Leiden
Beschreibung: Perceel V, Rotterdam/Leiden
Interne Kennung: Perceel V