2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Managed Workplace
Beschreibung: De opdracht betreft het uitbesteden van een Managed Workplace voor Stichting RINIS. De opdracht omvat de levering, het beheer en de ondersteuning van de werkplekhardware en de kantoorautomatiseringsomgeving. De dienstverlening bestaat onder meer uit het beheer en de levering van Apple-werkplekken, Mobile Device Management, Microsoft 365-beheer, servicedeskdiensten, applicatiebeheer, licenties en bijbehorende ondersteuning en training. RINIS beoogt met één leverancier een overeenkomst te sluiten voor een volledig beheerde werkplekvoorziening, waarbij RINIS de regierol behoudt en de leverancier verantwoordelijk is voor de operationele uitvoering. De opdracht betreft een Managed Workplace-dienst. RINIS beschikt momenteel over circa 75 werkplekken/medewerkers. Gedurende de looptijd van de overeenkomst wordt een groei verwacht naar circa 100 werkplekken/medewerkers. In een bijzonder en uitzonderlijk scenario kan gedurende de totale looptijd van de overeenkomst, inclusief eventuele verlengingen, sprake zijn van een verdere schaalvergroting tot circa 200 werkplekken. Alle genoemde aantallen zijn indicatief. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend en er gelden geen minimale of maximale afnameverplichtingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever is niet verplicht tot het afnemen van een minimumvolume. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst, inclusief eventuele verlengingen, aanvullende diensten en/of leveringen af te nemen, voor zover deze passen binnen de scope van de opdracht zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten en van dezelfde aard zijn als de overeengekomen dienstverlening.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: