2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa Kotowice HM Legnica" z podziałem na 2 części:Część 1 Odc. pn (Kotowice – Krzeczyn) Część 2. Odc. pd (Krzeczyn – HM Legnica)
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót dla zadania pn.: „Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa Kotowice HM Legnica" z podziałem na 2 części: a) Część 1 Odc. pn (Kotowice – Krzeczyn, b) Część 2. Odc. pd (Krzeczyn – HM Legnica) 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera: -załącznik nr 1a do SWZ -opis przedmiotu zamówienia (część 1) oraz załącznik nr 1b do SWZ -opis przedmiotu zamówienia (część 2), -załącznik nr 2a do SWZ – Wzór umowy (Część 1) oraz załączniki nr 2b do SWZ – Wzór umowy (Część 2 ).
Interne Kennung: ZP/2022/03/0039/WRO
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: „Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa Kotowice HM Legnica" z podziałem na 2 części. Część 2 Odcinek Południowy (Krzeczyn – HM Legnica)
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót dla zadania pn.: „Budowa gazociągu MOP 8,4 MPa Kotowice HM Legnica" dla Części 2 Odcinek Południowy (Krzeczyn – HM Legnica) 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ -opis przedmiotu zamówienia (część 2) oraz załączniki nr 2b do SWZ – Wzór umowy (Część 2 ).
Interne Kennung: ZP/2025/08/0090/WRO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we Wzorze Umowy (Załącznik nr 2b do SWZ). Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z Prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych w Wzorze Umowy (Załącznik nr 2b do SWZ) z Prawa Opcji w zakresie przedłużenia okresu pełnienia nadzoru autorskiego maksymalnie o 12 miesięcy licząc od dnia następującego po terminie określonym w § 2 ust. 2 pkt 2) Wzoru Umowy, ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 Wzoru Umowy. Zamawiający jest upoważniony do skorzystania z Prawa Opcji poprzez złożenie Wykonawcy stosownego oświadczenia woli, nie później niż w terminie zakończenia realizacji Przedmiotu Umowy, o którym mowa w § 2 ust. 2 pkt 2) Wzoru Umowy, ustalonym z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 Wzoru Umowy.