2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ergonomische (ICT-)hulpmiddelen en diensten
Beschreibung: Ergonomische (ICT-)hulpmiddelen en diensten €400.000,-
Interne Kennung: IUC25-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op alle mogelijke ARBO ergonomische producten, zowel ICT als niet ICT gerelateerd, en de bij de functionaliteit behorende diensten te bevatten. Hierbij is participatie bij werkplekonderzoeken en ergonomisch advies van een ter zake deskundige inbegrepen. Dit advies dient o.a. te bestaan uit het adviseren over nieuwe ontwikkelingen in de markt van ergonomische producten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kent geen opties behalve de verlengingsopties.