2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój ekotransportu miejskiego w Gminie Jawor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia „Rozwój ekotransportu miejskiego w Gminie Jawor” są: 1) dostawy 2 sztuk fabrycznie nowych autobusów elektrycznych bateryjnych typu mini, jednej marki i jednego typu, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, ładowanych za pomocą złącza (plug-in), wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem dostawy realizowanej w etapach opisanych w dokumentach zamówienia, wraz z niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją; Autobusy muszą posiadać dokumenty stanowiące podstawę do rejestracji pojazdu i aktualne na dzień dostawy pojazdów, spełniających wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. 2024 poz. 502 ze zm) oraz zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia dotyczącym parametrów autobusów, określonym w załączniku nr 1A do SWZ. Autobusy muszą być zeroemisyjne, wykorzystujące do napędu wyłącznie energię elektryczną (kategoria pojazdów M3 - w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 poz. 1251 ze zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy). wraz z niezbędnym wyposażeniem obu autobusów, zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia określonym w TOM III SWZ_Opis Przedmiotu Zamówienia; 2) dostawy, montażu i uruchomienia 2 szt. stacji ładowania na terenie Zajezdni Autobusowej w Jaworze, przy ul. Dworcowej, zasilanych prądem stałym, o mocach znamionowych min. 40 kW. Wartość prądu znamionowego zabezpieczenia nadprądowego ładowarki nie większa niż 160 A. (zwanych dalej: ładowarkami), z kompensacją mocy biernej i wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami) oraz niezbędnym oprogramowaniem, wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem dostawy Stacje ładowania mają posiadać maksymalnie wysoki stopień uniwersalności i nie mogą ograniczać się do ładowania wyłącznie wybranej grupy/modelu/producenta autobusów. 3) przeprowadzenia szkolenia / instruktażu 6 pracowników zaplecza technicznego w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów, ładowarek i systemów. 2. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zostały zawarte w załączniku TOM III do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować na zasadach określonych w załączniku TOM II do SWZ–Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 31158100 Batterieladegeräte, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32441000 Telemetriegeräte, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000