See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników do pobierania krwi pełnej w okresie 24 miesięcy dla RCKiK w Wałbrzychu
Beschreibung: Dostawa pojemników do pobierania krwi pełnej w okresie 24 miesięcy dla RCKiK w Wałbrzychu, w podziale na 2 części: Cześć 1 - Dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. – 40.000 szt. Część 2 – Dostawa pojemników poczwórnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. z filtrem in line w ilości 20.000 szt. Zamawiający przewiduje zmianę ilości zamawianych pojemników o maksymalnie 10% rozumianej jako zwiększenie jak i zmniejszenie zakresu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1a i 1b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 179506-2025
Interne Kennung: ZP/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. – 40.000 szt.
Beschreibung: Dostawa pojemników potrójnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. – 40.000 szt. , w okresie 24 miesięcy. Zamawiający zastrzega możliwośc zmiany zakresu zamówienia o maksymalnie 10%, rozumianej zarówno jako zmniejszenie jak i zwiększenie zamawianych ilości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojemników poczwórnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. z filtrem in line w ilości 20.000 szt.
Beschreibung: Dostawa pojemników poczwórnych góra – dół RW 450/2 x 400 ml. do 600 ml. z filtrem in line w ilości 20.000 szt., w okresie 24 miesięcy. Zamawiający zastrzega możliwośc zmiany zakresu zamówienia o maksymalnie 10%, rozumianej zarówno jako zmniejszenie jak i zwiększenie zamawianych ilości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2