360164-2026 - Wettbewerb
Polen – Verflüssigtes Petroleumgas (LPG) – Dostawa do siedziby Zamawiającego gazu płynnego (LPG) do tankowania pojazdów dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa do siedziby Zamawiającego gazu płynnego (LPG) do tankowania pojazdów dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego 1 500 000 dm3 gazu płynnego (LPG) do tankowania pojazdów dla potrzeb Stacji Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1a do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Stacja Paliw Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 31-580 Kraków 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający nie dopuszcza składanie oferty częściowych. Dopuszczenie składania ofert częściowych uniemożliwia Zamawiającemu dochodzenie roszczeń z tytułu złej jakości gazu płynnego (LPG). Tankowanie gazu płynnego (LPG) do jednego zbiornika przez więcej niż jeden podmiot uniemożliwia wykazanie wykonania przez Wykonawcę dostaw gazu płynnego (LPG) złej jakości, a tym samym pokrycie przez Wykonawcę kosztów związanych z przywróceniem instalacji stacji gazu płynnego LPG Zamawiającego do stanu normalnego tj. (wyczyszczenia i udrożnienia instalacji stacji gazu płynnego LPG). 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: sukcesywnie w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne KennungTZ/TT/17/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
LosLOT-0001