360176-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Onderhoud bomen 2025 - 2029, gemeente Druten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud bomen 2025 - 2029, gemeente Druten
BeschreibungDe werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Beheersing snoeibeeld bomen; b. Registreren uitgevoerd werk; c. Werkzaamheden in het kader van de Wet natuurbescherming; d. Toepassen van verkeersmaatregelen. Het betreft alle individueel beheerde straat- en laanbomen in de gemeente Druten en de gekandelaberde bomen, in totaal 6.582 stuks.
Interne Kennung25-171054
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbestedende dienst besteedt de opdracht aan conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016 (Europese openbare procedure).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Beheersing snoeibeeld bomen; b. Registreren uitgevoerd werk; c. Werkzaamheden in het kader van de Wet natuurbescherming; d. Toepassen van verkeersmaatregelen. Zie bestek.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie op verlenging van 1 keer 4 jaar.