2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów leczniczych w tym leków do programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego – APTEKA i/lub DZIAŁ FARMACJI - (wraz z transportem i rozładunkiem) produktów leczniczych wymieniowych asortymentowo i ilościowo w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa: a) formularz oferty, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ, b) szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi załączniki nr 2 do SWZ, c) projekt umowy, której wzór stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 3. Miejscem realizacji dostaw będzie: a. Szpital Pulmonologiczno-Reumatologiczny w Kup, ul. Karola Miarki 14, 46-082 Kup – lokal Apteki Szpitalnej – III p. budynek główny Szpitala w Kup, b. Szpital Rehabilitacyjny w Pokoju, ul. Namysłowska 22, 46-034 Pokój – lokal Działu Farmacji – budynek główny Szpitala w Pokoju. 4. Każdorazowe zamówienie leków opatrzone będzie wskazaniem miejsca dostawy tzn.: dostawa do APTKI SZPITALNEJ w Kup bądź dostawa do DZIAŁU FARMACJI w Pokoju. 5. Dostawy przedmiotu zamówienia winny odbywać się sukcesywnie, w pozycjach asortymentowych i ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego, po uprzednim zgłoszeniu zamówienia na adres mailowy Wykonawcy. 6. Dostawy winny odbywać się transportem Wykonawcy i na jego koszt. Wniesienie towaru do magazynu leży po stronie Wykonawcy. Zamawiający oczekuje dostaw poszczególnych partii towarów do wskazanych lokalizacji w ust. 2. 7. Każdorazowa dostawa w trybie planowym następuje w czasie do 24 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia, w godzinach od 7:30 do 14:00. W przypadku leków biologicznych dopuszcza się dostawę w czasie do 48 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia. 8. Jeżeli każdorazowa dostawa w trybie planowym będzie wypadała w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej/ Działu Farmacji Szpitalnej Zamawiającego, jej realizacja nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. Za dni robocze Strony rozumieją dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy. 9. Każdorazowa dostawa w trybie pilnym („CITO”), składanego w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia pacjenta Zamawiającego, następuje w czasie do 12 godzin liczonych od momentu złożenia zamówienia. 10. Jeżeli każdorazowa dostawa w trybie pilnym („CITO”) będzie wypadała w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej/ Działu Farmacji Szpitalnej Zamawiającego prawo do kontaktu z Wykonawcą w zakresie uzgodnienia szczegółów dostawy oraz odbioru należy dla upoważnionego pracownika Oddziału Zamawiającego, dla którego lek będzie dostarczany. 11. Ilości produktów, podane w formularzu cenowym, stanowiące przewidywany zakres dostaw w okresie 18 miesięcy od daty wejścia w życie umowy – mają charakter orientacyjny – stanowią ilości szacunkowe a faktyczna ilość i zakres dostaw wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Podane w formularzu cenowym orientacyjne ilości będą stanowić podstawę do ustalenia ceny ofertowej, a w przypadku oferty najkorzystniejszej do określenia orientacyjnej wartości umowy. 12. Rzeczywista ilość produktów, zlecona do dostawy w ww. okresie może różnić się od ilości określonych w formularzu cenowym. Zamawiający zapłaci za ilości rzeczywiście zamówionych i dostarczonych produktów, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w ofercie – formularzu cenowym. 13. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę produktów dostępnych na jednorazowe zezwolenie Ministra Zdrowia w sytuacji, jeśli aktualnie tylko takie produkty są dostępne na rynku. 14. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) wskazania terapeutyczne leku według Charakterystyki Produktu Leczniczego powinny być zgodne z charakterystyką produktu leczniczego dla odpowiedniego leku referencyjnego (oryginalnego). 2) leki do programów lekowych i leki do chemioterapii muszą posiadać kod EAN wymieniony aktualnym Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie refundowanych leków, 3) dla leków do programów lekowych - dostarczenie przy pierwszej dostawie aktualnych kart charakterystyki w formie elektronicznej – preferowany plik PDF, 15. Zamawiający wymaga wyceny wszystkich pozycji w danym zadaniu. 16. Zamawiający nie dopuszcza możliwości pominięcia i nie skalkulowania jakiejkolwiek pozycji. W przypadku braku danego leku na rynku wskutek zaprzestania jego produkcji, braku harmonizacji lub czasowego braku spowodowanego innymi powodami, Zamawiający wymaga aby Wykonawca zaproponował lek równoważny a gdy takiego nie ma aby podał ostatnią cenę sprzedaży udokumentowaną przez producenta oraz dopisał uwagę o jego braku. 17. Zamawiający dopuszcza: 1) wycenę leków równoważnych pod względem składu chemicznego, właściwości i dawki (w tym jednakowych wskazań do podania, zgodnych z charakterystyką produktu leczniczego), lecz różniący się postacią przy zachowaniu tej samej drogi podania, tj. zamianę: a) postaci leków w tabletkach na inne formy stałe leku to jest tabletki powlekane, kapsułki, kapsułki twarde, drażetki; b) postaci leków doustnych o przedłużonym uwalnianiu na tożsame postacie tj.: MR, SR, XL, XR, LA Retard, HBS, Modutab, prolongatum, long, Uno, c) postaci leków doustnych o kontrolowanym uwalnianiu na tożsame postacie, tj.: CR, ZOK, ZK, OCAS, d) postaci dojelitowe o opóźnionym uwalnianiu na tożsame postacie, tj.: EC, EN, e) leków pozajelitowych na tożsame postacie leków, t.j.: płyny d/wstrzyk., płyny d/infuzji, r-ry d/infuzji, koncentraty d/sporz. płynów d/wstrzyk. lub d/infuzji, proszki d/sporz. płynów d/wstrzyk. lub d/infuzji, f) leków doustnych w postaci sypkiej d/sporz. zawiesin na zamiennie formy granulatu i proszku; 2) zamianę fiolek na amp. i odwrotnie, 3) opakowania leków o innej niż podana, lecz zbliżonej wielkości - zapotrzebowanie na dany lek powinno być wówczas odpowiednio przeliczone na ilość opakowań do pełnego opakowania w górę.
Interne Kennung: DZPiZ.2710.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: ZESTAW nr 1 – 429 pozycji
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: ZESTAW nr 2 – 9 pozycji
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: ZESTAW nr 3 – 10 pozycji
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: ZESTAW nr 4 – 177 pozycji
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: ZESTAW nr 5 – ALBUMINUM HUMANUM - 2 pozycje
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: ZESTAW nr 6 – 7 pozycji
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: ZESTAW nr 7 – 3 pozycje
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: ZESTAW nr 8 – 14 pozycji
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 1 – ADALIMUMABUM
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 2 – BARICITINIBUM
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 3 – BIMEKIZUMABUM
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 4 – CERTOLIZUMABUM
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 5 – DENOSUMABUM
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 6 – ETANERCEPTUM
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 7 – FILGITONIB
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 8 – GOLIMUMABUM
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 9 – GUSELKUMABUM
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 10 – INFLIXIMABUM
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 11 – IXEKIZUMABUM
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 12 – NINTEDAMID
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 13 – RISANKIZUMABUM
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 14 – SECUKINUMABUM
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 15 – TOFACITINIBUM
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 16 – TOXINUM BOTULINICUM TYP A
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 17 – UPADACITINIBUM
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 18 – FERRI HYDROXIDUM DEXTRANUM
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: ZESTAW nr 9, poz. 19 – REMDESIVIRUM
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: ZESTAW nr 10 – 4 pozycje
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: ZESTAW nr 11 – RITUXIMABUM – 2 pozycje