360245-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizitätszähler – Zakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych i pracowni montażu elektroenergetycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych i pracowni montażu elektroenergetycznych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku
BeschreibungZakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części.
Interne KennungGM.272.57.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38551000 Stromzähler, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Zestawy aplikacyjne z goglami VR
BeschreibungZakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Środki dydaktyczne pracownia montażu sieci el-en
BeschreibungZakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 2 do SWZ
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Środki dydaktyczne pracownia instalacji
BeschreibungZakup, dostawa środków dydaktycznych do pracowni instalacji elektrycznych oraz pracowni montażu sieci elektroenergetycznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu wykorzystania sprzętu specjalistycznego do celów edukacyjnych dla potrzeb Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie Energetyki w Nisku w ramach projektu: „Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim w dziedzinie Energetyka”, finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności" obejmująca trzy części zgodnie ze opisem przedmiotu zamówienia dla każdej części. OPZ – Formularz cenowy stanowi załącznik nr 1a dla części 3 do SWZ