36033-2026 - Wettbewerb
Polen – Schutz- und Sicherheitskleidung – ZAKUP I DOSTAWY UBRAŃ ROBOCZYCH I OCHRONNYCH W 2026 R.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP I DOSTAWY UBRAŃ ROBOCZYCH I OCHRONNYCH W 2026 R.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawy ubrań roboczych i ochronnych w 2026 r.” z podziałem zamówienia na 3 części: a) część zamówienia nr 1 – odzież ochronna i robocza (kucharze); b) część zamówienia nr 2 – odzież ochronna i robocza (specjaliści); c) część zamówienia nr 3 – odzież ochronna i robocza (medycy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdzież ochronna i robocza (kucharze)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawy ubrań roboczych i ochronnych w 2026 r.” Część zamówienia nr 1 – odzież ochronna i robocza (kucharze) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, że jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelOdzież ochronna i robocza (specjaliści)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawy ubrań roboczych i ochronnych w 2026 r.” Część zamówienia nr 2 – odzież ochronna i robocza (specjaliści) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
LosLOT-0003
TitelOdzież ochronna i robocza (medycy).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawy ubrań roboczych i ochronnych w 2026 r.” Część zamówienia nr 3 – odzież ochronna i robocza (medycy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.