360403-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Przetarg nieograniczony pn. Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój opieki kardiologicznej w Szpitalu im. dr Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony pn. Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. „Rozwój opieki kardiologicznej w Szpitalu im. dr Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju”
Interne KennungSPZOZ-ZP-271-10/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na zaistnienie obiektywnej, pilnej potrzeby udzielenia zamówienia z powodu unieważnienia dwóch części w poprzednim postępowaniu na ten sam przedmiot zamówienia oraz ze względu na ryzyko niedotrzymania terminu realizacji zamówienia określonego w umowie o dofinansowania, Zamawiający postanowił zastosować procedurę przyspieszoną.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 1 - Część 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa holtera EKG – 4 szt, holtera ciśnieniowego – 2 szt. oraz bieżni do prób wysiłkowych zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach.
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 2 - Część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do automatycznego pomiaru ciśnienia tętniczego – 5szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ i załącznikach.