See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa symulatorów pacjentów dorosłych dla Akademii Tarnowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów pacjentów dorosłych dla Akademii Tarnowskiej. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Zaawansowany symulator pacjenta wraz z oprogramowaniem i scenariuszami zajęć - 2 szt. 2. Symulator wysokiej wierności pacjenta dorosłego wraz z oprogramowaniem - 1 szt. 3. Symulator USG współpracujący z manekinem - 1 szt.
Interne Kennung: K-dzpz/382-39/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 34152000 Übungssimulatoren, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001