See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie Gminie Świercze kredytu długoterminowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na udzieleniu kredytu długoterminowego w wysokości 1 800 000,00zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu w roku budżetowym 2025 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczki.
Vorherige Bekanntmachung: 144048-2025
Interne Kennung: ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001