2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy zestawów do filtracji (tzw. ośmiorniczek) przeznaczonych do otrzymywania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy zestawów do filtracji (tzw. ośmiorniczek) najnowszej generacji przeznaczonych do otrzymywania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) w ilości 12 tyś.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141630 Blutplasmafilter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawy zestawów do filtracji (tzw. ośmiorniczek) przeznaczonych do otrzymywania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP).
Interne Kennung: ZP.2512.2.26