360465-2026 - Wettbewerb
Polen – Kurznachrichtendienste (SMS) – Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Aktywacja Usług (w tym udostępnienie Interfejsu dla świadczonych Usług) zostanie zrealizowana w terminie do 14 Dni Roboczych licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.2. Usługi będą realizowane przez okres 24 miesięcy od dnia ich aktywacji wskazanej w Protokole odbioru lub do wykorzystania łącznej wartości netto Umowy, o której mowa w § 8 ust. 1 Umowy, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. Szczegółowe terminy realizacji zamówienia zostały opisane w rozdziale II SWZ – OPZ oraz w rozdziale III SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne KennungCOI-ZAK.262.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (3 części).
Beschreibungzgodnie z OPZ
Interne Kennungczęść I
LosLOT-0002
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
Interne KennungCzęść III