See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motolské onkologické centrum – Chladicí, mrazicí a ohřevná zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka chladicích, mrazicích a ohřevných zařízení včetně příslušenství (přístroj") pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízené přístroje musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 39711120 Tiefkühlgeräte, 42513100 Tiefkühlvorrichtungen, 33100000 Medizinische Geräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Hlubokomrazicí box (14 kusů)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka hlubokomrazicích boxů ("přístroj") včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou (v případě zdravotnického prostředku dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“)). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika (v případě zdravotnického prostředku dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb).
Interne Kennung: 254/VZ/2026/6/PK
Haupteinstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst.13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0001
Titel: Laboratorní chladnička – typ A (20 kusů)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka laboratorních chladniček ("přístroj") včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou (v případě zdravotnického prostředku dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“)). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika (v případě zdravotnického prostředku dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb).
Interne Kennung: 254/VZ/2026/1/PK
Los: LOT-0002
Titel: Laboratorní chladnička – typ B (19 kusů)
Interne Kennung: 254/VZ/2026/2/PK
Los: LOT-0003
Titel: Laboratorní chladnička – typ C (24 kusů)
Interne Kennung: 254/VZ/2026/3/PK
Los: LOT-0004
Titel: Kombinovaná chladnička (13 kusů)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka kombinovaných chladniček ("přístroj") včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou (v případě zdravotnického prostředku dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“)). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika (v případě zdravotnického prostředku dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb).
Interne Kennung: 254/VZ/2026/4/PK
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0005
Titel: Mraznička (12 kusů)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka mrazniček ("přístroj") včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou (v případě zdravotnického prostředku dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“)). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika (v případě zdravotnického prostředku dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb).
Interne Kennung: 254/VZ/2026/5/PK
Haupteinstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
Los: LOT-0007
Titel: Ohřevná skříň (1 kus)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka ohřevné skříně ("přístroj") včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou (v případě zdravotnického prostředku dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“)). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika (v případě zdravotnického prostředku dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb).
Interne Kennung: 254/VZ/2026/7/PK
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte