360575-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych – powtórka II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych – powtórka II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione produkty lecznicze zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów leczniczych odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji.
Vorherige Bekanntmachung207710-2026
Interne Kennung3/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerzego Pióro w Dobrym Mieście. Siedziba Zamawiającego obejmuje dwie lokalizacje: w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b oraz w Barczewie przy ul. Niepodległości 9. Wykonawca winien dostarczać zamówione produkty lecznicze zgodnie ze złożonym zamówieniem, do lokalizacji wskazanej podczas składania zamówienia. Zamówienia produktów leczniczych odbywać się będą oddzielnie dla każdej z lokalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – formularz cenowy.
LosLOT-0002
Titelczęść 2
LosLOT-0003
Titelczęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
LosLOT-0005
Titelczęść 5