360587-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Abwasserbehandlungsanlagen – Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków - Etap 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków - Etap 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie i modernizacji Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków – Etap 4 w szczególności zakresie: 1.1. rozbudowy zbiornika wody technologicznej W6, 1.2. budowy nowych zbiorników na koagulant wraz z wymianą trzech istniejących zbiorników F9/1, 1.3. budowy pompowni części pływających i przebudowy stacji zagęszczania osadu J5 wraz z infrastrukturą, 1.4. budowy zewnętrznej windy towarowo-osobowej w budynku odwadniania osadu M2, 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, tj. dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.2. SWZ.
Interne KennungPN/0228/B/2026/1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 378 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001