2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUGI KONSULTANTA DLA ZADANIA PN.: „PRZEBUDOWA DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 935 – ETAP II – ODCINEK DW 935 OD SKRZYŻOWANIA Z DW 933 TJ. OD KM 11+500 DO KM 18+200”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Konsultanta, związanej z realizacją umowy, która zostanie zawarta w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane dla zadania wskazanego w pkt 1 niniejszego OPZ. Usługa obejmuje: a) świadczenie usługi z zakresu pełnienia nadzoru inwestorskiego, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami umowy, w tym zapisami OPZ; b) zarządzanie budową, reprezentując Zamawiającego z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z obowiązującego prawa, zawartej umowy, w tym umowy na roboty budowlane, dokumentacji projektowej. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 13523-2026
Interne Kennung: WI-K/PN/251017/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001