360632-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa samochodu specjalnego ratownictwa wysokościowego -drabina o wysokości ratowniczej minimum 40 metrów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu specjalnego ratownictwa wysokościowego -drabina o wysokości ratowniczej minimum 40 metrów
BeschreibungSzczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Interne KennungWL.2370.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück