2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní vyšetření dárců krve - NAT testování virových infekcí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služby – provádění laboratorního vyšetření – NAT testování vzorků dárců krve a krevních složek (plazmy, krevních destiček) z odběrů pro výrobu transfuzních přípravků a odběrů pro výrobu suroviny pro další zpracování dle Vyhlášky 143/2008 Sb. § 4, odstavec 3, včetně svozu vzorků, po dobu 6 let. Lhůta 6 let byla zadavatelem zvolena jako optimální s ohledem na specifický předmět plnění, kterým je vysoce specializovaná diagnostika dárců krve pomocí metod NAT.
Interne Kennung: OPA/FMP/2026/08/vyšetření dárců krve
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien, 85111810 Blutuntersuchungen, 64121200 Paketzustellung
5. Los
Los: LOT-0001